Crossfit-клуб в центре Запорожья, ул. Лермонтова, 24 пн-пт 7:00-22:00 сб 7:00-15:00 вс выходной
История 4, Тамила Билоус
История 4, Тамила Билоус
01/12/2019
Хочу поділитися своєю історією перевтілення разом з Сro77fit . З самого дитинства я багато разів чула критику в свою адресу : "ти така повненька " "сестра худа ,а ти " завжди у відповідь усміхалася і казала що мені і так добре ,але в душі залишався осадок. Я не любила своє відображення в дзеркалі і  багато разів пробувала  худнути ,зривалась і знову набирала вагу. Все більше я ненавиділа себе і замикалась в собі.
 
Закінчивши школу  переїхала до Запоріжжя, і вирішила змінюватися "нове місто - нове життя ". Спочатку  пішла до тренажерного залу , але прогресу не було, бо не розуміла як правильно працювати на тренажерах і не вистачало підтримки.  Після цього вирішила підшукати для себе групові заняття спортом. І знайшла чудовий зал Сro77fit
Цілий тиждень ніяк не могла прийти на перше заняття ,то не виходило бо затримувалась на роботі ,то переймалась, що  нічого не вмію і буду виглядати кумедно.
 
Але відображення в дзеркалі, моє  прагнення стати кращою і мати гарний вигляд - зробили свою справу.
Коли  прийшла, дуже соромилась і боялась. Але після першого тренування   зрозуміла що нічого тут страшного нема, мене всьому навчать і допоможуть .
 
В залі  я познайомилася з крутими людьми ,однодумцями, які підказували, підтримували  та  допомагали. Дивлячись на них, як вони пашуть і викладаються на комплексах я зрозуміла, що все реально і потрібно  більше старатися. Вирішила доказати в першу чергу собі, що буду пахати на шикарний результат і ніколи не заплачу від болю!
Відтоді моє ставлення до спорту та їжі зовсім змінилось. Відвідала  семінар з правильного харчування від  Христини, де зрозуміла, що таке ПП і як рахувати свій Кбжу. Принцип та правила втілила в життя і почала отримувати ще більші результати, адже "Ти - те ,що ти їсиш"!
 
Кросфіт допоміг мені повірити в себе і стати сильнішою морально  і фізично .Ну  і звичайно це результат тренуваннь від Роба, який заряджає своєю енергією і проводить круті тренування де ти просто не можеш не пахать, бо завжди на допомогу прийдуть + 100 берпи . Тренер  є гарним прикладом для наслідування, адже сам пройшов цей шлях ,тому ніяких "я не можу "не приймає..і ти просто" улибаешся и пашеш".
 
Також знайшла свою мотивашку @yana_yacika  своїм прикладом надихає йти тільки в перед .
Тож можу сказати що, Cro77fit чудовий подарунок в моєму житті, який допоміг змінитися і знайти однодумців які підтримують та надихають на нові перемоги!
 
Автор: клиентка клуба, Тамила Билоус
Украина, Запорожье
ул. Лермонтова, 24
093-372-26-21
067-756-53-31

ЗАПИСЬ на пробную неделю

Оставьте заявку, и в течении 15 минут администратор вам перезвонит!

При посещении пробной недели обязательным условием является регистрация клубной карты, стоимость услуги 10 грн. При покупке абонемента, стоимость карты возвращается.

Обратный звонок

Оставьте заявку, и в течении 15 минут администратор вам перезвонит!